Działka budowlana Huzele gm. Lesko Huzele
Huzele gm. Lesko Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Poniedziałek, 09 Marzec, 2026 08:02
880 000 zł
67 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:13200 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 880 000 zł / 67 zł/m2
Opis oferty
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną u wrót Bieszczad, w malowniczej miejscowości Huzele, w gminie Lesko.Całość obejmuje 1,31 ha i składa się z trzech działek o powierzchniach 94 arów, 19 arów oraz 18 arów .
Działki położone są na południowo-wschodnim stoku góry , z piękną ekspozycją widokową. Teren został starannie przygotowany - na części wykonano półki (tarasy) , które znacząco ułatwiają zagospodarowanie i realizację inwestycji budowlanej.
Areał około 1 ha znajduje się na płaskowyżu , stanowiąc rozległy, równy teren. Dodatkowo, w dolnej części bezpośrednio przy drodze asfaltowej również znajduje się obszar płaski.
Szerokość działki wynosi od 34 m w najwęższym miejscu do 63 m w najszerszym , natomiast długość boków to odpowiednio 276 m i 137 m .
Nieruchomość posiada dwa niezależne dojazdy z przeciwnych stron :
drogą gminną asfaltową,
drogą gminną utwardzoną kruszywem (kliniec).
Na terenie działki wykonano także urządzoną i utwardzoną drogę wewnętrzną .
Działka o powierzchni 94 arów posiada ważne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie zagrodowej, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie inwestycji .
Inwestycja polegająca na budowie domu przewidziana jest na obszarze około 60 arów tej działki. W związku z powyższym istnieje również możliwość uzyskania warunków zabudowy na pozostałej części nieruchomości oraz na działkach 18- i 19-arowej .
Zaprojektowany dom „Hiacynt” to parterowy budynek z poddaszem użytkowym i wielospadowym dachem. Projekt łączy nowoczesną architekturę z tradycyjną bryłą, oferując funkcjonalny układ wnętrz oraz ciekawe detale architektoniczne. Powierzchnia użytkowa wynosi 210 m² , wraz z garażem dwustanowiskowym .